auto opravy
přihlášení registrace můj účet info
obecné informace databáze oprav poradna
Zpět
Dotaz číslo: 209 od uživatele: Allex

Dobrý den,
chystám se prohodit vstřikovací čerpadlo z Octavia 1 66kw, typ motoru AGR, r.v. 1998 na motor Octavia 1, 81kw, typ motoru ASV, r.v. 2001. Jaký je postup, co vše je potřeba "udělat" aby čerpadlo na motoru ASV fungovalo bez problému? Čerpadlo je z motoru AGR. Kompletní motor se vstřik.čerpadlem, vstřikama, turbem a převodovkou, mám po tchánovi, který na Octávii najel 157tis.km. Octavii si kupoval novou v r.1998. Motor nechci jen tak prodat, pač vlastním Octavii z r. 2001 typ motoru ASV, 275tis.(nevím jestli originálních)km najeto a mohlo by se mi z motoru ledas co hodit. Krom turba a vstřiků...? Díky za odpověď.

zdenda
Tohle by chtělo radu asi od odborného servisu. Osobně bych se do toho nepouštěl, řekl bych, že budou jiné i vstřikovače. Před lety jsem měnil nastrojený motor 81kW který pracoval s automatickou převodovkou do auta s manuální a už i tenhle rozdíl znamenal jiné čerpadlo a jiné vstřikovače i při stejném typu motoru. Auto ale jezdilo.

Na dotaz mohou odpovídat pouze přihlášení uživatelé.
podrobné vyhledávání

rss
© všechna práva vyhrazena provozovatel

www.autokap.cz www.autozarovky.com www.multimetry.net www.naradi-stroje-technika.cz www.menicenapeti.net www.ledzarovky.net www.naradi-telwin.net